Hakkımızda

Elektrik ve Enerji sektörü geçmişi 30 yılı bulan profesyonel kadrosuyla, 2013 yılının ilk aylarında kurulmuş olup üretim için gerekli inşaat, makine-teçhizat kurulumu işlerini çok kısa bir sürede tamamlayarak 2013 yılının son çeyreğinde üretime başlamıştır.

Firmamız, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’da ilk Modüler Hücre ve Beton Trafo Merkezi üreticisi olma özelliği ile öncü konumdadır.

Sektörel tecrübesi yüksek profesyonel kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında sektörün ileri gelen firmalarından olma yolunda hızla ilerlemektedir.

DİYARBAKIR Organize Sanayi Bölgesi’nde, 8.000 m² alan üzerine kurulmuş olan tesisimiz 3.000 m²  kapalı alana sahiptir. Firmamız kalite, güven ve zamanında iş bitirme prensibini esas almaktadır.

Araştırma geliştirme ve müşteri ilişkileri ön plana alınarak kuruluşundan itibaren sorunsuz ve verimli çalışma ortamı sağlamıştır.

Birçok özel, resmi kurum-kuruluşa testleri yapılmış ve kusursuz çalışır vaziyette, tam donanımlı olarak Beton Trafo Merkezi, Modüler Hücre, Trafo, AG Dağıtım Panosu çeşitleri satışı gerçekleştirilmiş olup, çok kısa süre içinde aranılan ve tercih edilen firmalar listesine girmiştir.

Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan tesisimizde, Modüler Hücre ve Beton Trafo Merkezi üretimi gerçekleştirilmektedir. Aylık kapasitesi yaklaşık 300 adet Modüler Hücre, 60 Adet Beton Trafo Merkezi üretme potansiyelindedir.

Firmamız gelişen ülke pazarını yakından takip ederek pazarlama ağını genişletmekte olup bu doğrultuda MEGATES olarak emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ ;

Bölgede ilk Modüler Hücre ve Beton Trafo Merkezi imalatını gerçekleştirerek toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış, sadece üretimde değil;

Tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında üstün hizmet ve kalite anlayışını hedef alan, topluma, personellerine ve doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde ve bu sorumluluklarını yerine getiren toplum ihtiyaçlarını tespit ederek büyüme ve yenilikçi odaklı stratejiler geliştiren ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunan bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ ;

Profesyonel ve nitelikli personellerimizle gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmaları ile rekabet gücümüzü sürekli geliştirmek,

Pazar payımızı arttırmak ve sektörün öncü firmalarından olmak,

Çalışanlarımız arasında oluşturduğumuz ekip ruhu ile uluslararası kalite standartlarındaki üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak,

Katma değer ve istihdam alanlarını genişletmek,

Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, toplumun memnuniyetini sağlamak ve teknolojik gelişimlere paralel olarak, hem iç hem de dış pazarda sürekliliğimizi sağlayarak fark oluşturan bir MARKA olmaktır.